• Barbarka - plac zabaw

• Wrzesień i jesień, a my...  Korzystaliśmy z pogody! Spalaliśmy energię na świeżym powietrzu i jednocześnie czerpaliśmy ją od otaczającej nas przyrody! Zabawa i ruch - to lubimy najbardziej!

• FIKOŁKI zerówki

• 21.09.2022

Przedszkolaki w swoim żywiole! Sala zabaw Fikołki w Plaza Toruń zaoferowała dzieciom ogrom wspólnej radosnej zabawy! A w drodze powrotnej... ruch na świeżym powietrzu na placu zabaw na Barbarce!

• Dzień Emotikonów

• Poniedziałek 19.09 to dla nas ŚWIATOWY DZIEŃ EMOTIKONA 😍😘🤩🥰😇🤠🥳😎😆😁😷

Obchodziliśmy je na część upamiętnienia wysłania pierwszy raz emotki 🙂

Uczniowie przygotowali takie znaki graficzne, które wyrażały ich emocje. Czy zawsze była to uśmiechnięta buźka?

• SZKOŁA PEŁNA TALENTÓW -WŁĄCZ SIĘ DO AKCJI!

• Robisz zakupy w Lidlu? Możesz wesprzeć naszą Szkołę!

Zrób zakupy za min. 50 zł (w tym 1 warzywo lub 1 owoc), odbierz w kasie specjalnego talenciaka i wrzuć go do  specjalnego pudełka umieszczonego we wiatrołapie w wejściu głownym do szkoły! Im więcej zebranych talenciaków, tym większa szansa na nagrody!  Akcja trwa do 13.11.2022 roku.

• Sprzątanie świata

• Jak co roku w naszej szkole odbyła się ogólnopolska akcja "Sprzątanie świata". Koordynatorem akcji była p. Katarzyna Rumińska. Uczniowie naszej szkoły z tej okazji posprzątali bliższą i dalszą okolicę a także przygotowali plakaty informacyjne.

W tym roku szczególną uwagę poświęciliśmy plastikowi. Jak pokazują badania Polak zużywa na co dzień ogromne ilości plastiku, zastanówmy się jak to zmienić...

Nai uczniowie wiedzą!

• Policyjna wizyta

• Bezpieczeństwo to priorytetowy temat zajęć dla przedszkolaków i uczniów kl.2. Podczas spotkania z policjantem- p. asp. Damianem Domańskim dzieci zapoznały się i utrwaliły podstawowe przepisy ruchu drogowego, zasady zachowania bezpieczeństwa w domu oraz w kontaktach z obcymi osobami. Dzieci były podczas zajęć bardzo aktywne i wykazały się dużą wiedzą.  Brawo!

Niesamowitym przeżyciem dla dzieci z kl.0 i kl.2 było poznanie wnętrza radiowozu!  Policjanci z uśmiechem i cierpliwością odpowiadali na szereg pytań związanych ze swoją pracą i działaniami zawodowymi. A dzieci... były zachwycone!

17.09.2022

• Dzień Kropki

• 15 września KROPKA zmotywowała nas do pomysłowych zadań i wspólnego kreatywnego działania! #dzienkropki  Kolorowe kropki zdobiły stroje uczniów, nauczycieli i pracowników obsługi. Razem obchodziliśmy to popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy!

A konkurs na napis "Kropka" z kropek w ciągu 2 minut wygrały klasy:  III i IV. Brawo!

• ABSOLWENCI NA MEDAL

• W ubiegłym tygodniu poznaliśmy wyniki egzaminu ósmoklasisty. Z dumą informujemy, że nasi absolwenci spisali się na medal. Z matematyki 13 uczniów uzyskało wynik powyżej 90%, a 2 uczniów zdobyło 100%. Z języka angielskiego 13 uczniów uzyskało wynik powyżej 90%, a 3 uczniów zdobyło 100%. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom. Przypominamy, że odbiór zaświadczeń nastąpi w dniu 8 lipca (piątek) od godz. 9:00

• ABSOLWENT - TO BRZMI DUMNIE

• Coś się kończy, coś się zaczyna... Nadeszła chwila pożegnania naszych absolwentów. Osiem wspólnych lat to bagaż wielu pięknych wspomnień, które mamy nadzieję będą towarzyszyć im w dalszej drodze do gwiazd. Moc wzruszeń, podziękowań, gratulacji, morze wylanych łez....  Tytuł "Primus inter pares" zdobyli w tym roku szkolnym Zofia Górzyńska i Nikodem Rusak (oboje klasa VIIIb). Serdecznie gratulujemy wszystkim absolwentom i życzymy im samych sukcesów.

Siódmoklasiści odebrali świadectwa z rąk wychowawców, a najlepsi uczniowie otrzymali wyróżnienia i nagrody. Nastąpiło również uroczyste przekazanie sztandaru szkoły.

• KOLEJNY ETAP ZA NAMI!

• Każda przygoda się kiedyś kończy, swoją zakończyli uczniowie klasy IV. Odebrali świadectwa szkolne, dyplomy i nagrody i z poczuciem spełnionej misji udali się na wakacje. Klasa V już tuż, tuż! Do zobaczenia we wrześniu!

Na linii mety zameldowali się również uczniowie klasy V, którzy z niecirpliwością oczekiwali na tę podniosłą chwilę. Z dumą odbierali świadectwa z rąk pani dyrektor i wychowawcy.

Dla uczniów klasy VI był to również wyjątkowy moment, znaleźli się już na ostatniej prostej do mety swoich zmagań w szkole podstawowej. Lecz skupmy się na chwili obecnej, uroczystym wręczeniu świadectw, dyplomów i nagród dla uczniów wyróżniającyh się w nauce i zachowaniu.

Bardzo serdecznie dziękujemy panu Maciejowi Smolarek za wykonanie zdjęć podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021/2022 dla klas IV-VI.