• GMINNY UNIHOKEJ

• 13 listopada 2023r. w Szkole Podstawowej w Brąchnowie rozegrano Mistrzostwa Gminy w unihokeja dziewcząt i chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Nasza drużyna dziewcząt spisała się bardzo dobrze i po rzutach karnych wygrała z rówiesniczkami z SP Łubianka i wywalczyła I miejsce. Serdecznie Gratulujemy!

• WOJEWÓDZKI TENIS STOŁOWY

• 8 listopada 2023r. w Laskowicach Pomorskich odbyły się półfinały wojewódzkie w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Nasza drużyna wygrała z SP 64 z Bydgoszczy i przegrała z gospodyniami zawodów SP Laskowice i wywalczyła II miejsce. Serdecznie Gratulujemy!

• POWIATOWY TENIS

• 26 i 27 października 2023 r. w Złotorii rozegrano Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny spisały się bardzo dobrze i wywalczyły I i III miejsce. Dziewczęta w składzie Martyna Tomczak, Michalina Tomczak i Lena Klepacka zdobyły złote medale Igrzysk Młodzieży Szkolnej i awans na zawody wojewódzkie. Natomiast chłopcy w składzie Wojciech Afrykański i Franciszek Sarnowski wywalczyli brązowe medale Igrzysk Dzieci. Serdecznie Gratulujemy!