• SUKCES GONI SUKCES

• Jeszcze emocje nie opadły po konkursie z hiostorii, a poznaliśmy już wyniki Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Martyna Tomczak z klasy VII zdobyła tytuł laureata, tym samym już teraz zapewniła sobie zwolnienie z przyszłorocznego Egzaminu ósmoklsisty z języka polskiego. Tytuł finalistki konkursu otrzymała uczennica klasy VIIIb Zofia Sierocka. Serdecznie gratulujemy wspaniałego sukcesu Martynie i Zosi oraz paniom polonistkom pani Kamili Beyer i pani Małgorzacie Gliszczyńskiej.

• "HISTORYCZNY" SUKCES

• Z ogromną przyjemnością informujemy, że trójka naszych uczniów wywalczyła laury w konkursie przedmiotowym z historii organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Martyna Tomczak z kl. VII oraz Igor Dąbrowski z kl. VIIIb zostali laureatami konkursu, tym samym zapewniając sobie przepustkę do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej. Michalina Tomczak z kl. VI uzyskała tytuł finalistki konkursu. Serdecznie gratulujemy całej wspaniałęj trójce oraz panu Mateuszowi Koniuszek, który przygotował uczniów do konkursu. Gratulujemy wspaniałego sukcesu!