• Regulamin korzystania z kortów tenisowych

• REGULAMIN

Korzystania z kortów tenisowych

na Stadionie Sportowym w Pigży

1. Na kortach tenisowych obowiązuje strój i zachowanie zgodne z regulaminami i kodeksem zachowania Polskiego Związku Tenisowego (np. zabrania się gry bez koszulki, w nieodpowiednim obuwiu, spożywania alkoholu, używania wulgarnego słownictwa itp.).

1. Przed wejściem na korty należy zgłosić się do obsługi kortów (kortowych).

1. Decyzję o dopuszczeniu kortów do gry podejmuje każdorazowo obsługa kortów (np. zbyt miękki kort po deszczu itp.).

1. Zabrania się gry na bardzo mokrej lub zbyt suchej nawierzchni kortu.

1. Powstałe w czasie gry uszkodzenia nawierzchni kortu grający zobowiązany jest do natychmiastowego wyrównania.

1. Ostatnie 5 minut korzystania z kortu należy przeznaczyć na uporządkowanie („zasiatkowanie”) po sobie kortu.

1. Do prowadzenia nauki gry w tenisa na kortach upoważnieni są jedynie trenerzy i instruktorzy zatrudnieni w UKS lub w Szkole Podstawowej w Pigży.

1. W przypadku niepunktualnego stawienia się do gry na zarezerwowanym korcie (pow. 5 min.) obsługa kortów ma prawo do wynajęcia kortu innemu użytkownikowi.

1. Obowiązek egzekwowania powyższego regulaminu spoczywa na obsłudze kortów (kortowych).

1. Odpłatność za użytkowanie kortów wynosi:

·        od poniedziałku do piątku w godzinach 900 – do zmroku            - 12zł/godz.*

·        w soboty, niedziele i święta wolne od pracy                                - 15 zł/godz.*

*uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich ponoszą opłatę w wysokości 50% stawki, przy grze bez udziału dorosłych

Rezerwacja kortów:

tel. 0-56 674 – 08 – 28